.

.

New
BTC-37 Рударство Плоча, Рударската Машина Плоча ПРОЦЕСОРОТ 8 Видео Картичка Слотови DDR3 Меморија Интегрирани, VGA Интерфејс Ниска Моќност Трошат за Рударство Екипаж

BTC-37 Рударство Плоча, Рударската Машина Плоча ПРОЦЕСОРОТ 8 Видео Картичка Слотови DDR3 Меморија Интегрирани,

DEN 6959.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ПРОЦЕСОРОТ Плоча Комбо : рударството плоча е поставена на ПРОЦЕСОРОТ за рударство екипаж, кој има карактеристики на ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина.Safe Напојување : напон стабилизирање capacitor на bitcoin рударство хардвер може да се обезбеди стабилен напон за вашиот напојување опрема.Слот за мемориска : ова рударство плоча одборот 8 графичка картичка приклучокот, вклучувајќи и HD-компатибилни, VGA, 2 x SATA, m SATA 3.0, 8 x PCIE 16 X.Погоден за : професионални рударство десктоп плоча, поддржува Bitcoin, Eth рудар и други валути.Ниско ниво на Бучава : на bitcoin рударската машина плоча нема бучава во процесот на работа и постојано молчи на сите времиња.Description Our плоча има стабилна capacitor, која може да обезбеди стабилен напон за вашата електрична опрема.Може да се обезбеди мирен перформанси, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, намалување на топлина, заштеда на енергија и безбедно користење.Оваа рударска машина плоча работи, всушност, направи за вас е трајно и корисно.Features BTC-T37 Рударство матична плоча-Боја : Црна.-Материјал : Пластика.-Големина : 47x19.5 cm/18.50x7.68 инч.Моќност : 1800 WCPU : Intelr Celeron ПРОЦЕСОР 847 Memory : 4 GB/8 GB 1600/10600 MHZ DDR3 SSD : 64 G/128 G MSATA SSDPower кабелот : Националниот Стандард на CCC Моќ corde Play интерфејс : VGA + HD-компатибилен + 4 * USB2.0 Fan : 4 * Fan12038 6000 RPMOS : Windows10 64bit Connect линија : 8 * 8pin Моќ cord Specification CPU : Одборот Intel Celeron ПРОЦЕСОР 1037 U @1.80 GHz Chipset : Intel HM77 Chipset Display : Одборот VGA+HDMI + PCIE X16 (За Дискретна Графичка Картичка) RAM меморија : 1* DDR3 SODIMM Слот, Поддршка 1066/1333/1600 MHz Audio : None Network : Одборот 1*Realtek RTL8111 F Чипсет за Gigabit Network (Мрежна Поддршка за Подигање или PXE Подигање)за Складирање : 1 *SATA3.0+1 *SATA2.0+1 *m SATA2.0 USB : 4*USB2.0 + 2* F USB2.0 Header Superl O : ИТЕ IT8772 EExtensible Порт : 8*PCIE 16 X (PCIE x1 GEN2 Брзина) 1*SATA3.0 + VSATA2.0 + 1*m SATA2.0 HDD Interface PSU Решение : ATX 24 PINDimension : 470mm*195mm Package Including1 поставите * Рударство плоча собранието.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди