.

.

New
HMTECHUS LG K40 Случај Домот Врежана Цвет Картичка Слотови Bookstyle Паричникот СТП Кожа Школка Трајни Магнетни Затворање Флип Потпирачот Shockproof Компатибилен со LG K40 Пеперутк?

HMTECHUS LG K40 Случај Домот Врежана Цвет Картичка Слотови Bookstyle Паричникот СТП Кожа Школка Трајни Магнетни

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Модел : LG K40 2019 Само.Овој производ е со Висок квалитет СТП кожа дизајниран од страна на high-end сликарство процес производи.Ги носите вашите ID, кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Овие се крие се избрани за квалитет, сила, карактер и жито.Тие изгледаат стилски и се чувствуваат природата и мека.Веднаш се трансформира вашиот мобилен телефон лесно да се одржи во и надвор.За HMTECHUSHMTECHUS Посветени на обезбедување на производи кои се и стилски и висок квалитет со нега за да се обезбеди точно одговара за секојдневната функционалност на вашиот уред.И тоа сите се продаваат по разумна цена.Компатибилен Модел : LG K40 2019 Само Карактеристики : - Овој производ е со Висок квалитет СТП кожа дизајниран од страна на high-end сликарство процес производи. - Тоа доаѓа со популарни џеб со големина на паричник која има 2 прегради и пари слот.Овој паричник случај има вашиот секојдневен вршење на телефон, кредитни картички, готовина во едно место, тоа се поедноставува животот без преземање обемни паричник. - Заштитете го вашиот скап мобилен телефон со оваа голема вредност, стилски и практичен случај,стои функција може да ви обезбедува со прилагодливи удобно агли на гледање за да го прочитате вашиот e-книга или гледате видео записи.Совети : Ако имате било каков проблем во врска со производот или испорака, ве молиме контактирајте со нас во времето ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Вашето задоволство е наша голема мотивација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди