.

.

New
onlymaker Жените Посочи Пети се Лизга На Faux Кожа Пумпи

onlymaker Жените Посочи Пети се Лизга На Faux Кожа Пумпи

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Гумен ѓон.ПЕТА ВИСИНА : Околу.12 CM/4.72 инчи.DRESSY ДИЗАЈН : Класична црна патент кожа со 12 cm stiletto потпетици се тегнат вашите нозе, pointy-пети дизајн, удобно прилагоди направи пумпи едноставен и секси.Тие се оди одлично со еден пар на професионална здолниште или нешто малку повеќе формално, како фустан, здолниште, или на друг стилски облека.УДОБЕН : Овие потпетици совршено дизајнирани со меки и удобни обвивка, cushioned footbed, се лизга-отпорни гума за стабилна и безбедна чекори може да идеално гаранција за вашата доверба во секој чекор при стоење во нив да се насекаде.ПОВОД : Со чевли, може да се стави совршен крај на било облека за секојдневен, партија, датум, свадба, саем, коктел, ноќен клуб, враќањето дома, перформанси или други специјални прилики.НИ/DE/велика БРИТАНИЈА локалните врати, слободна размена.Ако постои било оштетени или големина прашање или квалитетот прашање, ве молиме контактирајте не директно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди