.

.

New
EXMRAT за Опрема S2 Полнач, Полнење Лулка на обвинителна Клупа за Samsung Опрема S2 / Опрема S2 Класичен Smart Watch (Опрема S2 Полначот)

EXMRAT за Опрема S2 Полнач, Полнење Лулка на обвинителна Клупа за Samsung Опрема S2 / Опрема S2 Класичен Smart

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Замена на Полначот на обвинителна Клупа за Опрема S2, Опрема S2 Smart Watch.Моќ за Заштита : Чувајте ги вашите Опрема S2 безбедно, од над-струја за време на полнењето.Не Грижете се, слаба Батерија - Чувајте полнач за во автомобил, во канцеларија или дома, погодно ја полните вашата види кога и да сте.Пакет се вклучени : 1 x Опрема S2 Приклучете го Полначот со Микро-USB(AC Адаптерот не беше вклучен!!!).Напомена : Опрема S2 приклучете го полначот не се изгради во батеријата.Полначот Компатибилен за Опрема S2 Приклучете го Полначот Параметар : Боја : Црна Должина на Кабел : 1m/3.3 ft Влезен Напон : 5 V Компатибилен модел : Опрема S2 СМ-R735 Опрема S2 СМ-R732 Опрема S2 СМ-R730 Опрема S2 СМ-R720 компатибилен со сите Опрема S2 серија модел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди