.

.

New
AMLESO Underarm Пот Подлога Партија Пазувите Свила Т-маица, Фустан Guard Заштитник

AMLESO Underarm Пот Подлога Партија Пазувите Свила Т-маица, Фустан Guard Заштитник

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Воздухот циркулира се многу мазна и нудат многу удобно носење.Задржи underarms чисти и суви, се апсорбира лоши мириси сите во удобно не - начин на носење.Пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат.Универзална големина, погодна за двете мажи и жени.Влошки се дизајнирани за да се спречи непријатни срамни потење дамки на облека и имаат предноста да се спречи мириси за подолг период.Опис : на Воздухот циркулира се многу мазна и нудат многу удобно носење. - Влошки се дизајнирани за да се спречи непријатни срамни потење дамки на облека и имаат предноста да се спречи мириси за подолг период. - Ги underarms чисти и суви, се апсорбира лоши мириси сите во удобно не - начин на носење. - Пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат. - Универзална големина, погодна за двете мажи и жени.Спецификација : - Материјал : Млеко свила + Полиестер Влакна (Полиестер)Големина на Табела : Погоден за градите обемот : Прибл .79-101cm/31.1-39.8 инчен Горниот периметар : Прибл. 23.3 x 2cm/9.2 x0.8 инчен Пониски периметар : Прибл 35.3 x 2cm /13.9 x 0,8 инчи Пакетот Вклучува : 1 Парче Т кошула со Underarm Пот Pads Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди