.

.

New
CFDYKRP 2 парчиња Влажни/Сува Вакуум Универзална Алатка Адаптер со цел да се Вклопи Повеќе Vacuums и Прилози (Боја : Црна)

CFDYKRP 2 парчиња Влажни/Сува Вакуум Универзална Алатка Адаптер со цел да се Вклопи Повеќе Vacuums и Прилози

DEN 433.92

Количина на стоки
Достапно

-Универзална Алатка Адаптерот се прилагодува и црева за да се стационарни или преносни електрични алатки.Може да се намали на големина и ќе одговара прашина собирање кутии, за да се задржи работилница чисти без прашина остатоци. - Направен од флексибилни, мека пластика оваа универзална алатка адаптер за vacuums одговара на отворање на повеќе големини & може да се намали за да ги собере многу различни дијаметри Ќе љубовта овој сестран додаток. -Се прилагодува и на повеќето електрични алатки со прашина собирање места за чисти и лесно остатоци задржување. -совршен продавница вакуум прилог за машини или jobsites со големи количини на прашина генерација. -Тоа е лесна за употреба и многу издржливи.Боја : black Material : ABSsize : голем за да мал дијаметар : 42mm, 34mm, 30мм, 25mm Package Содржина : 2 * adapter Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди