.

.

New
Брада и Лејди - Амла Коса Серум Масло - Сите Природен Витамин C - Поправка на Оштетена Коса и Скалп, Промовира Раст - Мирисот на Грејпфрут, Ветивер и Мента - 1.7 fl мл

Брада и Лејди - Амла Коса Серум Масло - Сите Природен Витамин C - Поправка на Оштетена Коса и Скалп, Промовира

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно

НАЈДОБРИ МИРИС АМЛА МАСЛА - Масла направени од Индискиот Gooseberry, претрупан со мирис на Грејпфрут, Ветивер и Нане.Ослободени од Минерално Масло.За НЕГА на КОСА И СКАЛПОТ ТРЕТМАН - Природен Витамин Ц серум, обезбедува непобедлива на косата третман.Одлично за анти-губење на косата, губење на раст и исклучителни оштетена коса третман.КЛИМАТИЗАЦИЈА И НЕГУВАЊЕ - Витамини и aceite се негување на вашиот насоки, врвот до дното.Природни масла помогне да се јават на ефектите на оштетената и сува коса и да дејствува како скалпот крем.НАПРАВЕНИ ВО САД СО СИТЕ ПРИРОДНИ ЧИСТА СОСТОЈКИ - без Суровост, одлична за мажи или жени.КОЈ КОСА МАСЛО ЈАС ТРЕБА ДА СЕ ИЗБЕРЕ?Одлука помеѓу Амла, argan масло (Morrocan масло на косата производи), Витаминот Е масло, кокосово масло за коса?Амла масло се користи во Индија за векови за штета.Рака натопена розев восок печат.Искуство нашата коса масло направени со амла и да падне во љубов со овој стар коса терапија.Амла масло е направен од Индискиот Gooseberry и е во употреба во Индија за илјадници години.Тој е познат како една од највисоките природни извори на Витамин Ц и се вели дека дури и обратна абнормални губење на косата и да се спречи проседи.Нашите Амла коса масло ќе го храни коренот на вашиот скалп, зајакнување на вашата коса во неговата коренот, и да ви даде во посилно, поздраво косата.Ова е голем шише да се даде како подарок или да се започне доживува неверојатни ефекти амла може да имате на вашиот сопствен коса.Тоа е совршен за двете жени и мажи.Мирисот на Грејпфрут, Ветивер и Нане.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди