.

.

New
Алуминиум Голф Патна Торба Поддршка Род - Голф Патување Покрие со Поддршка на Системот Пол Отворено Спортски Додатоци

Алуминиум Голф Патна Торба Поддршка Род - Голф Патување Покрие со Поддршка на Системот Пол Отворено Спортски

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

На голф патна торба поддршка род заштита на вашите вредни голф клубови кога патувате.Да се направи на алуминиум центар шахти, издржлива пластика, најлон хексагонални врвот, доволно за да се спречи голф патна торба деформација.И лесни алуминиумски нема да додадете тежината на вашата патна торба.Макс да се 52" во должина, паѓа за 25" во должина.Погоден за повеќето голф патна торба.Лесен за употреба, притисни копче за прилагодување со 5 висина settings и 3 telescoping делови.Answer : ___________________________ Note : пакет не се вклучуваат голф патна торба.Заштитник голф клуб патување за поддршка на системот се вклопува во вашиот голф ќеса за да се заштити вашата клубови од оштетување или оштетување за време додека патуваат.Целосно Продолжен Големина : Прибл 52inch Пропадна Големина : Прибл 25inch Забелешка пакетот не вклучуваат голф патна торба.Пакетот Вклучува : 1 x Голф Патна Торба Поддршка Род.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди