.

.

New
Dragonfire Трки 04-0812 Профит Менгеме

Dragonfire Трки 04-0812 Профит Менгеме

DEN 1004.40

Количина на стоки
Достапно

Изградена од мешавина на висока јачина на челик и 6061 палка на алуминиум, на Dragon Fire Профит Менгеме ви овозможува да се качи било кој додаток за Добивката или Профилот на Р. К. П. С. брзо и лесно.Нејзините L заградата дизајн прилагодува целосна 360, има две светлина монтажа површини и може да се монтира никаде на rollover систем за заштита.Лесно месеци UTV LED UTV Камшици или LED Светла, кои се продаваат одделно.Добивка менгеме планината работи со сите Поларис Ranger & Принцип, Може да-Сум Одметник Трага/Sport & Defender модели�L� заградата се прилагодува 360 степени дозволува планината сместување речиси насекаде на cage Constructed од висока цврстина челик (заградата) & 6061 палка алуминиум (стега)Сите црна прав грб (заградата) & елоксирани (стега) finish Easily месеци Dragon Fire LED осветлување & камшик options (се продава одделно)се Продаваат поединечно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди