.

.

New
Belkin Компоненти - Belkin Канцеларија Серија

Belkin Компоненти - Belkin Канцеларија Серија

DEN 949.44

Количина на стоки
Достапно

Кликнете на сликите за зголемување : Листа Цена $ 39.99 Производители Реден број : BE10820006 SURGE,8 OUTLT,3240 JOUL,WHTExcellent избор за двете канцеларијата и домот апликации.Четири трансформатор-распоредени места за дополнителна погодност.Простор за заштеда на прав агол приклучокот.Број на Места : 8; Joules На Пренапонска Заштита : 3390 J; Мултимедијални Заштита : Тел/Модем; Заштита Тип : Телефон; Моќ.Пакетот Вклучува-Произведени од страна на Belkin Производ Specifics Sold како Each To цел тетрапак, цел 3 Each Item може да се врати за 30 дена од денот на purchase UPS Shippable Assembly е Потребно : No Made од Рециклиран Материјал : No Item Тежина : 1.81 lbs.Картон Тежина : 7 кг.Нема Материјал за Безбедност на Податоци Лист 8-Излез; BELKIN; Канцеларија Серија; Surge Protector; Surgemaster; Супресори; Енергија; Напон; Шила; Тековните; AC; Електрична енергија; Overloads; Кола; Електроника; Технологија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди