.

.

New
Nalgene Ручек Кутија Пријателот

Nalgene Ручек Кутија Пријателот

DEN 620.88

Количина на стоки
Достапно

nalgene ручек кутија другар.Ширина 21 см x Висина 9, 55 cm Lieferrung со ладење на батеријата.Кутија себе е BPA и основни поени Слободни, машина за миење Садови безбедно.Светлината изолациони neoprene поклопецот е перат и исто така ги штити кутија.Одговара тип : Универзална Одговара.Nalgene Ручек Кутија Другар е едноставен дизајн, лесно да се соберат/reassemble, лесен за чистење, помалку делови и без слаби точки како патентите или шарки.На Ручек Кутија е доволно голема за да се приспособат на различни обновливи контејнери, поединечно завиткани закуски, и пијалоци контејнери.Лесно да се отвори капакот служи како плоча да помогнат на бактериите подалеку од храната.На прилагодливи мраз пакет нуди три начини да се организира за поголема флексибилност во пакување.На neoprene ракав помага содржат ручек кутија за време на транзитот и нуди изолација.BPA free, машина за миење садови безбедно, neoprene ракавот е машина перат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди