.

.

New
Три Т Сјаен Црн Автомобил Задните Canard Воздухот се Пропустливи Штекер Страна Фендер Проток на Воздух Покрие Скратува Налепници Заштитна Оркестарот За Мерцедес Бен?

Три Т Сјаен Црн Автомобил Задните Canard Воздухот се Пропустливи Штекер Страна Фендер Проток на Воздух Покрие

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

Fitment : За Мерцедес Бенц CLA200/ CLA220/ CLA250. Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми околу fitment.Fitment : За Мерцедес Бенц CLA200/ CLA220/ CLA250. Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми околу fitment.Fitment : За Мерцедес Бенц CLA200/ CLA220/ CLA250. Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми околу fitment.Fitment : За Мерцедес Бенц CLA200/ CLA220/ CLA250. Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми околу fitment.Fitment : За Мерцедес Бенц CLA200/ CLA220/ CLA250. Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми околу fitment.Покривката можат ефикасно да се заштити вашиот сакан автомобил од гребнатини, дамките и други штети.ABS пластика, материјал се со мазна боја, елегантен изглед, дава вашиот автомобил елегантен и кориснички изглед, зголемување на вашиот тркачки уникатен.Таписерии и прецизната изработка, стилски и убави, тоа може да создаде светла изглед, додадете чувство на луксуз и елеганција, така што на автомобилот ќе имаат подобар визуелен ефект.Направени од автомобилската ABS пластика, материјал, овие се цврсти, им овозможи да го издржат мало судир и не е лесно да бледнее, не е лесно да стареење и абразија отпорни, за да се обезбеди максимална сила и издржливост За долготрајна употреба.Тоа е лесно да инсталирате со двоен двострано лента, цврсто, не е лесно да падне.Поедноставување на чекорите за инсталација, нема промени, сечење, или дупчење потребно.Fitment : За Мерцедес-Бенц CLA200/ 220/ CLA250(ве Молиме двојно проверете го вашето возило модел е токму исти како нас пред купувањето)Карактеристики : - Fitover на преглед, но нема да го блокира прекинувачи.- Изгледаат убаво, Fitawesome каде тој е дизајниран да оди.- Додава убаво малку "елегантен" да досадна внатрешноста на вашето возило.- Автомобилската самолепливи лента на грбот За брза инсталација.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : ABS plastic Color : Сјај Black Placement на Возило : Rear Package се Вклучени : 1pc Canard/Ер Пропустливи Покрие Уреденост.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди