.

.

New
Совршен Pairz Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Глувчето Bodysuit

Совршен Pairz Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Глувчето Bodysuit

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Симпатична рачно изработени Мики тема бутик стил на 1-ви роденден облека.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА 9 M[16.5-20.5 lbs] 12 M[20.5-24.5 lbs] 18 МИЛИОНИ[24.5-27.5 lbs] 24 M[27.5-30lbs].Handsewn и собрани во нашата Јужна Флорида студио.Дизајнирање, кроење, шиење, пакување и испорака е направено во едно место и да се направени да нарачате. 100% памук bodysuits; Grosgrain Лента; Машина Stitched Applique Мики Лице; Argyle Лак Вратоврска.Совршен Pairz Производи се сите рачно изработени со нега во нашата Јужна Флорида студио.Ние ги користиме најдобрите квалитет bodysuits - златен стандард за големината и одговара, топлина се применуваат и да престане бод нашите подвезици и Глувчето applique.На лак вратоврска е handsewn и потоа stitched на onesie.Оваа облека е неверојатно издржливи и да си одат преку повеќе мие, додека одржување на нејзината фит и боја.Ние ги користиме дизајнер ткаенини за сите наши bowties, кој е зошто нашите роденден кошули изгледа толку неверојатна во фото пука и роденден страни.Ние гарантираме за вашата комплетна сатисфакција или вашите пари назад!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди