.

.

New
Градина Sprinkler за Двор, Тревник Ротирачки Sprinklers Прилагодливи 360 степени Покрива Голема Површина 3.000 Квадратни. Фт, за Автоматско Наводнување Наводнување Систем Тече?

Градина Sprinkler за Двор, Тревник Ротирачки Sprinklers Прилагодливи 360 степени Покрива Голема Површина 3.000

DEN 2256.00

Количина на стоки
Достапно

Ефективна Sprinkler Систем за Наводнување - Ова Sprinkler обезбедува ветер : -како покриеност дека рамномерно води растенија.Патентиран дизајн на водата,-зачувување на уредот може да бидат насочени да заштедите вода повеќето од прилагодување на вода густина и обемот.Премиум Материјал - Три-рака Ротирачки Sprinkler се направени од издржлив ABS, внатрешната нишка и течење-доказ дизајн да им се овозможи на стабилни перформанси, висока вода притисок отпор и постојана употреба.Лесен за Употреба - Ви треба за да се поврзете на вода заеднички да конектори и допрете го.Вметнете дворот sprinkler длабоко во земјата и никогаш не се грижите за тоа ќе се пресели или ѓубрето над.Одлично за Наводнување поголема Површина - Ова Sprinkler покриеност 3000 квадратни.Фт, може да се користи на автоматски систем за наводнување, градина двор наводнување и др.Исто така, како што лето за да можете да се забавувате со вашето дете.Купување Среќно - Таму е 12 месеци замена гаранција и 60 дена пари назад.Ако имате било каков проблем кога ќе користење на овој sprinkler, ве молиме ни e-mail за да се добие подобро решение.Дали сакате бујна двор, но не имаат време да се задржи еден?Правилно се одржува градина помага да се создаде хармоничен семеен живот.Нашите Socimi Sprinklers сме тука да се земе товарот исклучите вашиот рамената.Тоа има 360-степен ротирачки акција за да се обезбеди поширок опфат и зачувај вашето време.Тоа е, исто така, гарантира без мака со тешка категорија стабилизатори спречување wobbliness.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди