.

.

New
hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Smart Watch Момчиња со Повик на Децата Подароци (Зелен)

hhscute Децата Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Деца Smart Watch Деца Smart Watch Момчиња

DEN 458.64

Количина на стоки
Достапно

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со stopwatch (стоперка) и тајмер, децата се поттикнуваат да се практикува активно за време на празници и активно да учествуваат во повик игри да се задржи деца енергични!.Можете да го поставите алармот, и поддршка до три различни аларм часовниците.Можете да го поставите вклучите машината, да го наместите времето и циклус.Многу лесно да се работи за деца види : нема потреба да преземете апликации, нема потреба да се поврзете со мобилен телефон, сите функции се изградени во види, кој е многу лесен за децата да работат.Ова е одличен подарок за деца од 3-12. Поддржува до 10 групи на телефонски броеви за контакт.По внесување на број, можете директно бирање на телефонски со кликнување на соодветното слика (само 2 G GSM е поддржана, производот не содржи картичка).Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така што нивните деца може да се играат игри во разумен рок.Производ параметрите : Фреквенција бенд:850 MHz/900 MHz/1800 MHz/1900 MHz Quad Band Screen:1.44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover материјал:Пластика (ABS+PC)на Рака материјал:silicone Watch големина:50.4x40.7x13.8mm Watch тежина:41g Products вклучуваат : 1pcs smart watch1pcs полнење cable Precautions : самиот производ поддржува само 2 G GSM сигнал, ве молиме да обрнете внимание дали на локална поддршка 2 G сигнал пред купување, ве молиме обрнете внимание на тоа дали сте алергични на производот материјал пред употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди