.

.

New
NOVICA 'Кобалт Спирала' Карпи Очила Сет Од 6, 3.9 Високи, Сина, Јасно

NOVICA 'Кобалт Спирала' Карпи Очила Сет Од 6, 3.9 Високи, Сина, Јасно

DEN 1391.76

Количина на стоки
Достапно

Овој сет од шест карпи очила од Мексико се рака-разнесени од рециклирани стакло, презентирани од Страна на javier и efren, кои работат заедно за да се зачува нивната земја стакло-дува традиција.Кој јасно тела со кобалт сина спирали и венчиња, овие очила се направи совршен прилог на секој дом.Произведени во Мексико.Боја : Сина Јасно.Овој сет од шест карпи очила од Мексико се рака-разнесени од рециклирани стакло, презентирани од Страна на Javier и Efren, кои работат заедно за да се зачува нивната земја стакло-дува традиција.Кој јасно тела со кобалт Сина спирали и венчиња, овие очила се направи совршен прилог на секој дом.Произведени Во Мексико.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди