.

.

New
Smart Електричен автомобил Држачот за Мобилен Телефон Носителот, Алуминиум Легура ABS Мода Зајакот, воздух Излезот Табла Навигација со автомобил (Мода Зајакот Прав-Ин?

Smart Електричен автомобил Држачот за Мобилен Телефон Носителот, Алуминиум Легура ABS Мода Зајакот, воздух Излезот

DEN 2373.60

Количина на стоки
Достапно

[Производ стандардна конфигурација] Домаќин*1, Тип-c кабел за податоци*1, воздух излезот чак*1 или В-тип на база*1.Olecranon чак.Компатибилен со повеќе модели.Повеќето воздух места се поддржани, но кружни воздух места не се поддржани.Електричен погон, автоматски затегнување, никаква бучава, стабилна без паѓа, трајни легури, 360-степен ротација, без блокирање на линијата на очите. Нов производ : Smart електричен автомобил носител (со батерија) Производ материјал : алуминиум легура + ABS Производ во боја : розова симпатична зајакот Полнење интерфејс : Тип-C Производ големина : 77*57*32-милиметри (со оружје целосно продолжен 98mm) е Применливо модели : погоден за 4. Откине поддршка лепак на база и да ги нанесете на соодветната позиција на инструмент-таблата.Воздушната алуминиум легура е во комбинација со светла огледало површина, која е убаво да се интегрира во автомобил внатрешни работи и покажува висока естетика. Земете базата на протезата и го стави во дупка на протезата и ги заостри орев насока на стрелките на часовникот за да го заклучите база. 3m дното лепак, C-облик база, униформа стрес, фирма лепење, и може да се користи постојано. [Функции и соодветните сценарија] Автоматско стегање, електрични заградата, инсталиран на автомобил на воздух штекер и инструмент-таблата.Работата инструкции (леплива тип) : 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди