.

.

New
Бела/Сива Јасен Преглед Поли Mailer Превозот Поштенски Пликови Кеси 10 x 13 2 Мили 100 компјутери 10x13

Бела/Сива Јасен Преглед Поли Mailer Превозот Поштенски Пликови Кеси 10 x 13 2 Мили 100 компјутери 10x13

DEN 488.88

Количина на стоки
Достапно

Тие се совршен за не-кршливи предмети.Опремени со адхезивна лента за запечатување.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.Белата/сива поддршка помага мастило, поштенски марки и етикети издвоите за видливост.ЈАСНА - Овие јасни прозорец mailers обезбеди вашиот каталог премија изгледа кога ќе пристигне на вашата примачот.ЈАСНО ПРОЗОРЕЦ - Совршени за покажувате вашиот каталог или стока, кога превозот.Хартија, Лагер : Расчисти со antistatic; Јасно Фронт за лесно Содржина Гледање.На ковертот прави превозот ДВД, облека, маици, ткаенини, чудни во облик на предмети, шалови, додатоци, итн многу лесно.Пункција отпорни и подесувате/вода доказ.0 мили дебелина, овие обезбедуваат одлична заштита од punctures и солзи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди