.

.

New
X-PRO 110cc Младите АТВ (Brown Кавер -)

X-PRO 110cc Младите АТВ (Brown Кавер -)

DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно

110cc АТВ донесе со Мото Про.Некои собранието е потребно : Собранието за atv настана вклучуваат Справи со бар загради, на сите 4 тркала, предни и задни полици (ако е вклучен), заден шок и батеријата. (Може да се разликуваат по модел).Оваа 110cc АТВ не може да се продаваат на Калифорнија!Моторот/Вози Синџир на Моторот : 110cc,4-мозочен Удар Макс вртежен момент(N·m/r/мин) : 7.0/5500 Максимална Брзина : 45km/h Пренос : Автоматско Палење : CDI Батерија : 12 V/5 Ah Рамка /Тело/ Суспензија / Сопирачки Суспензија : Двојна A-Arm Предна Кочница : Тапан Задните Сопирачки : Дискови Предни Гуми : 145/70-6 Задни Гуми : 145/70-6 Капацитети / Димензии Макс Вчитување (кг) : 143 Нето Тежина (кг) : 168 вкупна Должина : 49.2" Вкупна Ширина : 28.7" Целокупната Hight : 33.9" Wheelbase : 33" Земјата Царинење : 2.95" Безбедност / Контрола На Светлата : Да Опашка Светлината : Да.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди