.

.

New
Pelican 50 Четвртиот Елита Кулер

Pelican 50 Четвртиот Елита Кулер

DEN 7414.80

Количина на стоки
Достапно

ЈАЧИНА на звук : Точно 50 четвртиот внатрешниот волумен.ЕКСТРЕМНИ МРАЗ ЗАДРЖУВАЊЕ : 2 инчи од полиуретан изолација со 360 степени замрзнувач-одделение заптивка испорачува екстремни мраз задржување.Внатрешни работи (L×W×D) - 17.50 x 11.00 x 13.70 инчи.Може да Капацитет - 38 лименки ().Int Волумен - 1.53 ft3 (0.043 m3).КАРАКТЕРИСТИКИ : Overmolded носат рачка, 3 инчен заклучување брави, засилен lockable hasp, од нерѓосувачки челик, шише настроената, анти-стриже зглоб систем, лиен-во тај-долу слотови.КАРАКТЕРИСТИКИ : 4 себе одвод купот на сопствениците, не-пропадна гумени нозе.Произведено ВО САД : Вклучува Pelican е легендарниот доживотна гаранција - "ви се скрши тоа, ние да го замени.Засекогаш!".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди