.

.

New
Аниме Цртан Филм Свети Seiya Бејзбол Капа Унисекс Сонцето Шапка Отворено Спорт Топката Капа Моден Викенд Додаток Црна

Аниме Цртан Филм Свети Seiya Бејзбол Капа Унисекс Сонцето Шапка Отворено Спорт Топката Капа Моден Викенд Додаток

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Тока затворање.Рака Мие Само.Полиестер Twill Ткаенина + Памук Twill.Stand-Up Шапка Облик : Предниот Дел На Шапка Круна Е Тешко Врвот Структура, Која Ја Подобрува Целокупната Структура Стабилност.Криви Гумена Капа Гребенот : Подобра Sun-Shading Ефект, Со Што Се Потенцира Лицето Форма.Во Комбинација Со Широк И Долг Стакло Дизајн, Главата, Лицето, Носот И Пред Вратот Можат Да Бидат Добро Покриени.Тоа Те Штити Од Сонце Изгореница Подобро¡£ Прилагодливи Тока Затворање Обезбеди Максимална Удобност И Безбедна Одговара На Сите Времиња.Овие Капи Се Соодветни За Младите Луѓе Кои Сакаат Мода, Бидејќи Тоа Е Многу Кул.Ако Сте Љубители На Спортот, Можете Исто Така Да Изберете Го.На Пример, Велосипедизам, Игралишта, Mountaineering, Патуваат, Хип-Хоп, Бејзбол, Хокеј На Мраз, Кошарка, Бокс, Планинарење, На Отворено, Забава, Мода Живот, Исто Така, Може Да Се Користи Како Подарок За Пријатели, Љубовници, Семејството.Перење Препораки : Се Препорачува Рака Мие Помалку Погоден Притисок Може Да Не Се Фаќа За Машина Перат!.Унисекс Безбол Капи Се Одлични За Мажи И Жени, Така Што Не¡т Мора Да се Грижите За Разликите Помеѓу Мажите И Жените.Оваа Капа Исто Така, Може Да Биде Брзо, Измиени И Исушени.Тоа Е Многу Издржлив И Нема Да Се Деформира.Дали Сте Во Потрага За Стилски Спортски Капа Погодна За Отворен Авантури, Спортски Ќе Додадете Контакт На Лицето На Вашиот Секојдневен Носат.Оваа Бејзбол Капа Ќе Ги Задоволат Вашите Потреби!Постојат И Други Капи Во Нашата Продавница За Вас За Да Изберете Од.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди