.

.

New
Lnrueg Куче, Мачка Сад Двоен: Навалена Јасно Nonslip Покрена Симпатична Транспарентен Милениче Сад со Вода Диспензерот & Стојат

Lnrueg Куче, Мачка Сад Двоен: Навалена Јасно Nonslip Покрена Симпатична Транспарентен Милениче Сад со Вода Диспензерот

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

Употреба : миленичиња хранење сад е погоден за мали и средни мачки и puppies, идеален избор за складирање на вода, сува храна или мокра храна.Материјал : мачка сад е направен од PP пластика, квалитетни и издржливи да ја користите.Навалена На : покачена маче вода сад со стојат може да ги заштити мачка цервикален ' рбет и да се помогне да се подобри мачка варењето на храната.Лесен за чистење : непречено мачка сад со стојат можат да бидат поделени, лесен за чистење.Функција : миленичиња вода диспензерот може да се рефил на вода во садот автоматски без разлика дали сте дома или не.Маче јадење боја : Сива, сина, нане зелена, pink Pet хранење сад материјал : ПП plastic Size : Мачка храната сад : Должина околу : 13cm(5.12 во)Куче вода диспензерот : W*H за : 6.8*17cm(2.68*6.69 во), Капацитет за : 500ml(16.91 мл)Милениче хранење стојат : L*W*H за : 39.5*14*4cm(15.55*5.51*1.57 во)Пакетот вклучува : 1 x Миленичиња Вода и храна на чинијата set Note : - домашни миленичиња, вода и храна не се вклучени.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Миленичиња Вода и храна на сад во собата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди