.

.

New
Детелина Пари Сент Patricks Ден Drawstring Торба Салата Спортски Вреќа Ранец Патување За Мажи Жени

Детелина Пари Сент Patricks Ден Drawstring Торба Салата Спортски Вреќа Ранец Патување За Мажи Жени

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Мулти-Цел Drawstring Торба, Обновливи И Перат, Со Доволен Капацитет.Тоа Е Лесен.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа Детелина Пари Сент Patricks Ден Drawstring Рака Пакет Е Доволно Голем, За Вршење На Разни Предмети, Тоа Е Лесен И Свитлива, Прилично Удобно И Удобен За Носење, Исто Така Одлична Замена За Пластика И Хартија Торба.И Оваа Drawstring Ранец Е Свитлива И Преносни, Може да се превиткајте Го Во Патување,Кога Не Ви е Потребна, Тоа Нема ДА заземаат Многу Простор.Лесен Дизајн Ќе Го Намали Вашиот Товар.Погоден За Сите Видови На Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Туризам, За Одмор, Јога, Трчање, Џогирање И Шопинг.Нашите Drawstring Ранец Е 14x16 Инчи Во Големината, А Капацитетот Е Доволно Голем.Должината На Ремени Може Да Се Прилагоди Од Страна На Knotting, И Е Погодна За Луѓе На Различни Висини И Форми., Како И Спортски, Костими За Капење И Други Фитнес Опрема.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди