.

.

New
MeterTo Прецизност USB Температура и Влажност Рекордер Температура Влажност Data Logger Надворешни Сонда -40℃-80℃ 0- RH Точност ±0.1℃ ±1.5% RH Снимање 260.000 лица

MeterTo Прецизност USB Температура и Влажност Рекордер Температура Влажност Data Logger Надворешни Сонда -40℃-80℃

DEN 758.40

Количина на стоки
Достапно

USB рекордер има вградено во голема прецизност сензори;.Може да се сместат 260.000 лица парчиња на податоци;.Извоз во EXCEL, TXT, PDF формат;.Аларм функција.Meter To Meter To главно нуди инструменти и алатки.Ве молиме потврдете го производот е понуден од страна на нашите продавница Meter To при купување, инаку не можеме да се обезбеди квалитет и по-продажба на услуги.Спецификација Модел : COS-03-5-g(26 W) СНАБДУВАЊЕ со ЕНЕРГИЈА : DC5 V ИЛИ вградената БАТЕРИЈА РЕКОРД КАПАЦИТЕТ : 260.000 ЛИЦА ТЕМПЕРАТУРА ОПСЕГ : -40~+80℃ ВЛАЖНОСТ : 0 ~ 100% RH ТЕМПЕРАТУРА ТОЧНОСТ : ±0.1℃ ВЛАЖНОСТ ТОЧНОСТ : ±1.5%RH РЕКОРД ИНТЕРВАЛ : 5 S ~18 МОЖЕ да СЕ ПОСТАВИ МЕРЕЊЕ ИНТЕРВАЛ : 2~255 S МОЖЕ да СЕ ПОСТАВИ на животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : ПОЛНЕЊЕ ТОА 1,200 ПАТИ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди