.

.

New
Homebaby Не Се Лизга Жените Влечки Секојдневен Памук Влечки Дише Круг Пети Влечки

Homebaby Не Се Лизга Жените Влечки Секојдневен Памук Влечки Дише Круг Пети Влечки

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

♚♚【Спецификација На Производот】Големина : 36-37,38-39,40-41.Горниот Материјал : Стадото.Единствена Материјал : Гума.Insole Материјал : Краток Кадифен.Обвивка Материјал : Краток Кадифен.Пол : Жените И Девојките.Пети Стил : Тркалезна Пети.Пета Висок Стил : Рамен.Затворање Метод : Лизга-На.Пета Чевли Со Висока : 0.79".Пакет : 1 пар на чевли(Не Вклучувајќи Shoebox). ♚♚【 Брза Испорака/ Пристигне во рок од 7-15 ден 】Три големини одговара на сите.Се вклопат за повеќето луѓе, и на жените и девојките. ♚♚【Уникатен Дизајн】Удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,го подобрува држењето на телото.Целосната на еластична за Лесно да се носат полетување.Лесни одење чевли,Погодно лизга-за дизајн,Cushioned selectinsole,мода и индивидуалност. ♚♚【Широко се Користи】Погодна за девојки и дами да се носат внатрешен или активности на отворено, чисто мода, погодни за одење активности.Исто така, може да бидат дадени како подароци за роднини и пријатели. ♚♚【Најдобра Услуга】-воопшто Не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се грижи за тоа за што во рок од 24 часа,ние, исто така, поддршка неразумно се враќа и наплата рок од 7 дена.Пакет содржина : Зимски не се лизга жените дома влечки.Брза испорака : ќе добиете во рок од 7-15 дена.Уникатен дизајн : Кожен зајакот ушите не се лизга жените дизајн.Најдобар подарок за семејство ,пријатели или childern, и др.Овој производ исто така, може да се даде на вашите пријатели.Рекорд на вашето пријателство и да се направи вашиот живот повеќе пријатни.Персоналните и дише мултифункционален памук влечки,ние имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник или пријатели одберете.Лесни одење чевли,погодно лизга-за дизајн,cushioned selectinsole,мода и индивидуалност.Погодна за девојки и дами да се носат затворен активности на отворено, чисто мода, погодни за одење активности.Исто така, може да бидат дадени како подароци за роднини и пријатели.➤ ➤Воопшто не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се грижи за тоа за што во рок од 24 часа,ние, исто така, поддршка неразумно се враќа и наплата рок од 7 дена.Големина : 10.6" | Боја : Розова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди