.

.

New
Nanlite Ткаенина Мрежа за Forza 60 Softbox

Nanlite Ткаенина Мрежа за Forza 60 Softbox

DEN 936.00

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПОВЕЌЕ КОНТРОЛА - Nanlite Ткаенина Мрежа за Forza 60 Softbox месеци до пред softbox за да се минимизира светлина истури и додадете directionality од tightining зрак агол до 40 степени.СТЕСНУВА СВЕТЛИНАТА се ШИРИ СО ОД INCREASEING СПРОТИВНО-Ткаенина мрежи се одлични за selectivly осветлување предмети без губење на мека на квалитетот на светлината произведени од страна на softbox.Се ПОДГОТВЕНИ ДА ОДАТ - Придава лесно и брзо преку допир сврзувачки елементи и огради надолу рамни за складирање и транспорт.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Компатибилен со Nanlite Forza 60 Softbox SKU : SB-FZ60. Nanlite Ткаенина Мрежа за Forza 60 Softbox месеци до пред softbox за да се минимизира светлина истури и додадете directionality од tightining зрак агол 40 степени.Одлично за selectivly осветлување предмети без губење на мека на квалитетот на светлината произведени од страна на softbox.Придава лесно и брзо преку допир сврзувачки елементи и огради надолу рамни за складирање и транспорт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди