.

.

New
RAINYEAR Chromebook Случај само 11,6 инчен Лаптоп Ракав Компатибилен со 11-11.6 Ultrabook Лаптоп Компјутер, Отпорни Neoprene Носи Торба Покрие Таблета Briefcase за Мажи Жени, Сива

RAINYEAR Chromebook Случај само 11,6 инчен Лаптоп Ракав Компатибилен со 11-11.6 Ultrabook Лаптоп Компјутер,

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Димензија : Надворешни Димензии(L x W x H) : 12.8" x 8.9" x 0.8", Внатрешни Димензии(L x W x H) : 11.8" x 8.3" x 0.8".Ве молиме споредете ги вистинските димензии на вашиот лаптоп со внатрешни димензии од ракав, и бидете сигурни дека тие се помали од внатрешни димензии, повеќе слични, повеќе одговара.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изграден со совршена отпорен на вода neoprene надворешноста, презентирање ќе совршен производ.Силна топ-вчитување на патент обезбедува лаптоп ракав ќе остане затворена, непречено и заштита на содржината во внатрешноста совршено.Добар квалитет neoprene.Dual лизгачи за здрав навидум zip.ОСНОВНА ЗАШТИТА : Како внатрешна кеса, neoprene слој штити од прашина, нечистотија, остатоци и гребнатини.Поместена за носење дизајн нуди заштита од удари, тресење и истиснување кога се ставаат во ранец или куферот.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Специјален дизајн на појавување на две бои, да го персонализирате вашиот лаптоп со свој уникатен стил.Внимание Ве Молам !!!Да се избере вистинската големина што ви треба, ве молиме прочитајте ги следниве инструкции во Опис на Производот внимателно пред да нарачате.Немојте да се грижите за малку хемиски мирис на не-токсични материјали.Може да ги случајот со сапуница вода пред да го користите.Ве молиме проверете ги компатибилен брендови и моделите подолу пред да нарачате за да се обезбеди 11" големина ракав случај би можел да се вклопи во вашиот лаптоп.Компатибилен со : ACER(само 11,6") : Acer CHROMEBOOK 311 -C721, ACER CHROMEBOOK 311 -CB311;ASUS(САМО 11,6") : ASUS Chromebook C223, ASUS E203, ASUS E210,Vivo Book Флип 12 TP202;HP(САМО 11,6") : HP Chromebook - 11-v010nr ЕНЕРГИЈА (ЅВЕЗДА), HP Chromebook 11a 11a, HP Chromebook 11 A G8 Образование Издание;LENOVO(само 11,6") : 100e (2 Генерација),100e Chromebook 2 Генералот (Само 11,6"), Idea Pad 1 (11"), Idea Pad Flex 3 (11");Micro Soft Surface(12.3") : Површина Про 6/7;SAMSUNG(само 11,6") : Chromebook 3 Само 11,6", Chromebook 4 само 11,6";THINKPAD(само 11,6") : Think Pad 11e Јога Генералот 6 If вашиот лаптоп не е меѓу овие модели или ви треба сит се вклопуваат/лабава одговара, ве молиме споредете вистинските димензии на вашиот лаптоп со внатрешни димензии од ракав и да бидете сигурни дека тие се помали од внатрешни димензии,повеќе слични, повеќе одговара.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди