.

.

New
Limebrite 20W Брзо Полнење Ѕид Полначот + 10ft Плетенка Кабел Компатибилен со iPad Воздух 4та Генерација (2020), iPad Про 11, iPad Про 12.9 (2018/2020/2021), iPad Mini (2021) (Виолетова)

Limebrite 20W Брзо Полнење Ѕид Полначот + 10ft Плетенка Кабел Компатибилен со iPad Воздух 4та Генерација (2020),

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Limebrite Ѕид Конектор за Адаптер со 10ft Тешки-Должност Двојно Плетенка USB-C Кабел.Наполнете го вашиот i Pad 50% за само 30 минути.USB-C PD 3.0 порта поддржува до 20 W Брзо Полнење и Моќ Испорака.УЛ Сертифицирано Адаптер со 24-месечен гарантен.Компатибилен со i Pad mini (2021) 8.3-инчен 6 Генерација, i Pad Воздух 4та Генерација (2020), i Pad Про 11" (2018/2020/2021), i Pad Про 12.9" (2018/2020/2021), и i Pad мини 6 Генерација (2021) 8.3" само.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди