.

.

New
Произведено во САД, (40 Ft), Cat5e Ethernet Patch Кабел - RJ45 Компјутерски Мрежи Мозок - (УЛ cm и Бакар. 24AWG, 50u Злато Позлата) Зелена

Произведено во САД, (40 Ft), Cat5e Ethernet Patch Кабел - RJ45 Компјутерски Мрежи Мозок - (УЛ cm и Бакар.

DEN 302.64

Количина на стоки
Достапно

Произведено во САД. 100% БАКАР САМО. 24 AWG ЖИЦИ, 50u" ЗЛАТО ПОЗЛАТА 8 P8 C ПРИКЛУЧОКОТ.ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ.КАБЕЛ СОБРАНИЕТО ВО КАЛИФОРНИЈА, САД.Cat5e Ethernet Печ-Кабел.Кабел : UTP Cat5 Подобрување на 4 Пресврт Пар awg 24 УЛ/АДС CL2 Со Snagless Кабина.PC, Сонцето Микро и Mac Компатибилни. 10/100 Base-T Компатибилни. 350 MHz Категорија 5e Многу Побрзо Отколку Cat5 / Cat5e!!Мрежа Patch кабел..исто така познат како "директно Patch Кабел се Поврзува Компјутерот на DSL/Кабелски Модем, Hub, Switch, Рутер, Играта...итн.Поврзува Xbox360 да DSL/Кабелски Модем, Hub, Switch, Рутер..итн.Карактеристики : ја Подобрува вашиот постоечки 100 Base T каблирање на косата и до 75% ги Исполнува или го надминува Категорија 5e спецификации Уникатен Дизајн Snagless Кабина со Вирус Олеснување Посебни Конектор Два Реда RJ-45 Мрежен Конектори 10/100 Компатибилен Злато Позлатен Приклучок, за Висока Брзина на Пренос на Податоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди