.

.

New
Нерѓосувачки Челик Пивце Чаши 16oz: Вистински Договор Челик Сет од 4 Премиум Метал Пиење Очила, BPA Free, Пластовидно, Трајни, Shatterproof Еден Ѕид Multicolor Tumblers за Кампување, на О?

Нерѓосувачки Челик Пивце Чаши 16oz: Вистински Договор Челик Сет од 4 Премиум Метал Пиење Очила, BPA Free, Пластовидно,

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК : Додека некои од не ' рѓосувачки челик пивце чаши се направени од евтини валкана челик, Вистински Договор Челик користи само на премијата работи - 100% BPA Free 304, 18/8 челик.Овие се супер висок квалитет (и повеќето забавно) на сите челик пиење очила.ИЗБРАНИ БОИ : Метал чаши биле здодевни за премногу долго.Трговија на вашиот пластика и маркери за вашите омилени бои.Нема повеќе прашувајќи се што пивце стакло е твое во партијата или додека кампување.МИНИМАЛИСТИЧКИ : Пластовидно и packable!Понекогаш не-изолирани стаклени е само повеќе практични.Овие се совршен избор за кампување, пловењето, RV, и како базен првенство.Многу активности на отворено се подобро со Вистински Договор Челик партија првенство. #1 ИЗБОР ЗА ДАВАЊЕ на : RDS не ' рѓосувачки челик пивце чаши се разговор парче секогаш кога ќе влезат во сцена.Вашите гости се сигурни да се разговара за различни бои и имаат експлозијата пиење од нив.НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА, ДА! : Смрт за пластична чаша!Ние сите треба да пијат од нерѓосувачки челик чаши секогаш кога ќе можете.Стакло има свое место, но груби пластика и многу керамика и често треба да се чистат со чиста, здрава нерѓосувачки челик!Во Вистински Договор Челик, нашата мисија е да донесе повеќе луѓе да нерѓосувачки челик преку повеќе различни опции и дизајни.Ајде да го направите ова!.Во Вистински Договор Челик, ние го прават нашите најдобри за да се даде подобра опција на пластовидно пластични чаши ние сите знаеме (но не на љубовта).До сега, од нерѓосувачки челик пивце чаши сите се досадни и стори малку за да ги инспирира луѓето да купуваат од не ' рѓосувачки.Нашата нова чаши се одлична замена за пластика за вашиот следен собир.Тие се разговор парче каде и да се појави и луѓе сакаат пиење од нив.Нерѓосувачки челик е одличен избор за drinkware и повеќето луѓе ќе го подобрат своите пиење искуство од страна на префрлување многу од нивните сегашни чаши со челик.Своето време да го зграби вашиот ранец и поставени на вашата следна авантура.Тоа може да биде планинарење, кампување, off-возење, пловењето или риболов.Ги понесете на пикник, ги стави во вашиот плажа торба, дури и ги донесе на одмор.Овие се авантура подготвени, обновливи и трајни доволно да ве придружува во вашиот активен живот.Овозможува да го направите тоа!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди