.

.

New
Colcolo Летало на камерата Леќи на Камерата Филтри во Собата за да ОДАТ 2,Лесно се Инсталира,Летало Додатоци Камера Мулти Обложени Филтри,Комбо Леќи за Заштита на Филте

Colcolo Летало на камерата Леќи на Камерата Филтри во Собата за да ОДАТ 2,Лесно се Инсталира,Летало Додатоци

DEN 1003.20

Количина на стоки
Достапно

Лесно се Инсталира - се Користи со gimbal заштитник, не-desturctive брза инсталација, тесно одговара nondestructive слика.Преносни Лесни - Интегрирана моделирање рамка, Нема темен агол.Бронзирање рамка, згодна домот.Доаѓа со поместена крути за носење.Вода-доказ, масло-доказ, нула-доказ, ефикасно да се заштитат за да ОДАТ 2 Камера.Високи Перформанси - Мулти-слој на кожата филмови, висока transmittance, фаќање јасна слика, на сличен легален начин боја.Мулти-слој на Кожата Филмови И Висок Transmittance - Користење на висок квалитет на оптички леќи од стакло, со стабилна оптички својства и високи оптички хомогеност.Опис : - Високи Перформанси - Мулти-слој на кожата филмови, висока transmittance, фаќање јасна слика, на сличен легален начин боја. - Вода-доказ, масло-доказ, нула-доказ, ефикасно да се заштитат за да ОДАТ 2 Камера. - Мулти-слој на Кожата Филмови И Висок Transmittance - Користење на висок квалитет на оптички леќи од стакло, со стабилна оптички својства и високи оптички хомогеност. - Лесно се Инсталира - се Користи со gimbal заштитник, не-desturctive & брза инсталација, тесно одговара & nondestructive слика. - Преносни & Лесни - Интегрирана моделирање рамка, Нема темен агол.Бронзирање рамка, згодна & домот.Доаѓа со поместена крути за носење.Спецификација : - Големина : 18x4mm / 0.7x0.15inch Package Вклучува : 1 Сет Леќа Filter Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

- Size:
18x4mm / 0.7x0.15inch
Package Includes:
1 Set Lens Filter :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :
Неодамнешно

Слични понуди