.

.

New
USB 3.0 Насловот за да USB 2.0, JoyReken USB 2.0 до 3.0 Адаптер,USB 2 за да го USB Адаптер 3,USB 3.0 Плоча Адаптер 2-Пакет

USB 3.0 Насловот за да USB 2.0, JoyReken USB 2.0 до 3.0 Адаптер,USB 2 за да го USB Адаптер 3,USB 3.0 Плоча Адаптер

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Овој USB 2.0 Женски USB 3.0 Машки ИДЦ Рамен Црна Лента Кабел 6.3 инчи, има една ИДЦ (19/20-Pin, матична Плоча Header) Женски конектор и ИДЦ Женски USB 2.0 Приклучок 9-Пински конектор.Ги поддржува сите матични плочи со USB 2.0 9-пински насловот.Кабелот може да USB 3.0 20 pin уред е поврзан со USB 2.0 9-пински плоча, како што се cd-rom-от , флопи диск панел.Податоци Брзина : 480 Mbps за USB 3.0 уред. *ИМАЈТЕ на ум : не го конвертира од 480 Mbit/s до 5 GB/s, или 480 Mbit/s до 10 GB/s.Црна Рамен Лента Жица : Многу потрајни и флексибилен во споредба со индивидуални crimped жици; Овие кабли нудат чисти изглед, што го прави полесно да се справи со прашина и да се избегне прегревање.Она што Ќе Добиете : Joy Reken 2 - Pack USB 3.0 Насловот за да USB 2.0 Конвертор Продолжување Кабел, нашите грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.Joy Reken 2 - Pack USB 3.0 Насловот за да USB 2.0 Кабел *ИМАЈТЕ на ум : не го конвертира од 480 Mbit/s до 5 GB/s, или 480 Mbit/s до 10 GB/s.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди