.

.

New
Newmind Снег Четка Автомобил Мраз Снег Отстранување со Мраз Scraper Продолжи Снег Двигател за SUV Автомобил Камион Шофершајбната Windows - Сина

Newmind Снег Четка Автомобил Мраз Снег Отстранување со Мраз Scraper Продолжи Снег Двигател за SUV Автомобил

DEN 1425.60

Количина на стоки
Достапно

* Дизајн на мраз бричење заби се овозможува отстранување на снег или мраз парчиња лесно, без повреда на автомобил боја. * Ротирачка четка главата, копчето тип виткање, лесно да се носат. * Може да се користи одделно и е лесен за складирање и простор за заштеда. * Високо-квалитетна ABS вратило, ПВЦ влакната, тоа е издржлив за да го користите. * ЕВА памук рачка, полн со еластичност, удобно да зафат во зима без замрзнување раце.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Високо-квалитетна ABS вратило, ПВЦ влакната, тоа е издржлив за да го користите. - ЕВА памук рачка, полн со еластичност, удобно да зафат во зима без замрзнување раце. - Ротирачка четка главата, копчето тип виткање, лесно да се носат. - Дизајн на мраз бричење заби се овозможува отстранување на снег или мраз парчиња лесно, без повреда на автомобил боја. - Тоа може да се користи одделно и е лесен за складирање и простор за заштеда.Големина на Табела : Должина : 76cm/29.92 inch Package Вклучува : 1 Piece Car Снег Brush Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди