.

.

New
HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Гроздобер Ретро Dragonfly 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето Надградба Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Гроздобер Ретро Dragonfly 2 Компјутери кои Работат Капа со Копчето Надградба Sweatband Прилагодливи

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат.Широко Примена : : прилагодливи работа капа со копче и пот крпа може да се користи во рестораните, фабрики, козметички салони, пет центри, домашна заштита, итн.Тоа е идеален подарок за пријатели, соседи, членовите на семејството, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Вратоврска затворање.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Информации за производот Стил : унисекс работа капа Материјал : полиестер, памук, Големина : капа горниот дијаметар 7in/18cm Карактеристики : дише, трајни, удобни, меки и пот-абсорбента Пакетот вклучува : 2 × работа капи за Перење инструкции : рака мие или машина за миење на собна температура, може да се суши, не кајгана Практични Копчето и Sweatband Дизајн : нашата bouffant капи дизајниран со копчиња на двете главата на страна и вграден во sweatband низ пред крајот, може ефикасно се апсорбираат потта од вашиот челото, чувајте ги вашите остане свеж и сув, избегне влијанието врз вашата работа, ви овозможи да носат тоа за долго време, се ' уште се удобно.Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Широк Апликации : вратоврската назад капи се погодни за двете жени и мажи, може да помогне да се поправи фризури и да ја задржите вашата коса чиста и сува, кој може да биде широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, чистење капи и повеќе, носи многу погодности за секојдневниот живот Известување : * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Прилагодливи и Лесно да се Носат : ја прилагодува работната капи со копчиња се меки и дише, пријателски за вашата кожа и лесно да се стави на и полетување, со што удобно носење искуство, тие се мие и не исчезнат или лесно да се деформира, погодни за долготрајна употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди