.

.

New
FXLYMR Чешми Потоне Допрете,Бања Миксер Допрете Традиционалната Кујна Потоне Миксер Допрете Двоен се Справи со Солидна Месинг Кујна Tapque Бронза Месинг Класичен Тапа/Б

FXLYMR Чешми Потоне Допрете,Бања Миксер Допрете Традиционалната Кујна Потоне Миксер Допрете Двоен се Справи

DEN 1972.80

Количина на стоки
Достапно

◆ [Висок Квалитет] : Направена од Цврст Месинг Материјал Тело, и Издржливи, Површината Црна Третман на Кујната Допрете-Убаво, Сјајни и со Добар Квалитет, донесе Сол Спреј Тест, Трајни и Colorfast, Посебно за Контроли за Топла и Ладна Вода. ◆ [Керамички Вентил Core Дизајн] : 'Капе Слободни' Квартал се Претвори Керамички Вентили, Помалку Триење, Црна Заврши Добро се Спротивстави и Отпорност од Секојдневна Употреба, Капе-Слободен Керамички Диск Кертриџ Може да Преживее 500,000 Пати се Отвори Широк Кривини и Идеални Димензии за Мешање Допрете садопери. ◆ [Близнак Керамичка Рачка и да Дојде со Црево] : Ергономски Близнак Држела Дизајн, Сите Монтажа Хардвер и Топла/Ладна Флексибилни Црева Се Вклучени, Лесно да се Само-Инсталирање, велика Британија Стандард 1/2-Инчен Снабдување со Вода Конекција. ◆ [Гаранција Услуга] : 5 Години Гаранција.Минимална 0.5 Bar Вода под Притисок, Ние Препорачуваме 1 Бар за Перформанси.Ние Ќе Нудат Пријателски Услуги на Клиентите, Ќе ги Носи Целосно Доверба,Ако Имате Било какви прашања,се Чувствуваат Слободни да ја Пратите e-mail на Нас. ◆ Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Близнаци Керамички Handle Hot & Ладно Taps Complete со Приклучоци ( еден Пар на Конекција Црево, Фитинзи)Производ Size Height Околу : 275 Mm Spout Проекција Околу : 215 Mm Sink Допрете Дупка со Дијаметар Потребни Околу : 35 Mm Package Included1*Кујнски Мијалник Taps2*Инсталирајте Hose Fittings.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди