.

.

New
QWORK 10 Парчиња Пневматски Притисни за да се Поврзете на Воздухот Фитинзи, 1/4 Цевка OD x 1/8 NPT Женски, Притисни во Конектори Воздушна Линија Брзо се Поврзете Фитинг Возду?

QWORK 10 Парчиња Пневматски Притисни за да се Поврзете на Воздухот Фитинзи, 1/4 Цевка OD x 1/8 NPT Женски, Притисни

DEN 191.28

Количина на стоки
Достапно

Големина : Притисни во Конектори, 1/4" Цевка OD x 1/8" NPT Женски.Работен Притисок : 0-1 Носители.0 mpa 0-150psi, Работна Температура : 0-60°C 32~14032~140°F. Трајни производи : Пластични & Месинг материјал, има силна отпорност на абење, отпорност на топлина и тешко се подигнат за долгорочна употреба.Примена : воздух црево фитинзи може да им овозможи да се пренесува на воздухот, вакуум, вода (Без Замрзнување), и применливи цевки се СТП, ПА ,PE, PVC и др.Пакет Содржина : Вклучува 10 пакети Пневматски Притисни за да се Поврзете на Воздухот Фитинзи,што е доволно да се користи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди