.

.

New
caseroxx паметен Телефон Случај Leagoo Z5 / Z5c Backcover - Шок Апсорпција, Браник во Случај Јасно

caseroxx паметен Телефон Случај Leagoo Z5 / Z5c Backcover - Шок Апсорпција, Браник во Случај Јасно

DEN 1135.20

Количина на стоки
Достапно

Backcover за Leagoo Z5 / Z5c.Висок квалитет caseroxx Backcover во јасни.Овој случај го штити вашиот Z5 / Z5c и да изгледа добро.Материјал : случајот е изработен од пластика.Испорака содржина : Нова caseroxx Backcover за Z5 / Z5c во јасни.caseroxx Backcover за Leagoo Z5 / Z5c изработени од пластика во clear The случај е обоен во јасна и изработена од високо квалитетни материјали.Поклопецот не се заштити секој дел од вашиот уред.Го штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини и паѓа.Исклучително отпорни и елегантен!Боја јасно.Екстремни елегантен дизајн.Погоден за Leagoo Z5 / Z5c.Имајте на модерен изглед и вредноста на вашиот телефон!Објектот details Backcover за Leagoo Z5 / Z5c High квалитет caseroxx Backcover во clear This случај ја штити вашата Z5 / Z5c и изгледа good Material : На случај е направен од plastic Delivery содржина : Нова caseroxx Backcover за Z5 / Z5c во clear The caseroxx бренд се залага за квалитет мобилен телефон или паметен телефон случаи за многу производители.За повеќе од пет години caseroxx кеси се продаваат низ целиот свет.Ние брод на мобилни телефони случаи во различни стилови и со различни спецификации на илјадници клиенти.Можете да го заштитите вашиот телефон како и со мечка во торба на caseroxx!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди