.

.

New
Intel Xeon W3670 - 3.2 Ghz - 6-Core - Lga1366 Socket - Кутија Тип На Производ: Компјутерски Компоненти/Процесори

Intel Xeon W3670 - 3.2 Ghz - 6-Core - Lga1366 Socket - Кутија Тип На Производ: Компјутерски Компоненти/Процесори

DEN 2372.64

Количина на стоки
Достапно

Компјутерски Компоненти.Процесори.Intel Xeon W3670 - 3.2 GHz - 6-core - LGA1366 Socket - Кутија Intel Xeon W3670 - 3.2 GHz - 6-core - LGA1366 Socket - Кутија.Intel Xeon ДО W3670 Hexa-core (6 Core) 3.20 GHz Процесор - Приклучок Б LGA-1366 - 1 - 1.50 МБ - 12 MB Cache - 4.80 GT/s QPI - Yes (да) - 32 nm - 130 W - 154.2 F (67.9 C) Заградени Intel Маркетинг Информации : Дополнување на највисоко вршење еден процесор workstations, на Intel Xeon процесори 3600 серија, со интелегентни перформанси карактеристики испорачува скаларен перформанси е потребно за напредно 3 D дизајни, овозможувајќи им на дигитални содржини создавање, инженеринг, и финансиските на корисниците да создадат нови идеи побрзо од било кога before.PROD.CLASS : Процесор ДЕЛ# BX80613 W3670.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди