.

.

New
Зачинети Eggnog, Високо Миризливи Восок се Топи, Соја Восок, Phthalate Слободни Мирисни Масла, рачно изработени, САД

Зачинети Eggnog, Високо Миризливи Восок се Топи, Соја Восок, Phthalate Слободни Мирисни Масла, рачно изработени,

DEN 144.00

Количина на стоки
Достапно

Многу Миризливи. 100% Соја Восок.Phthalate Слободни.Handpoured во САД.Ве молиме имајте во предвид : Ова е сезонски/limited edition мирис.Откако тоа се распродадени, тоа нема да биде restocked.Ви благодариме!!Исто како традиционален пијалок се служи во холидеј партија, Зачинети Eggnog е комбинација на светлината цитрус и рум во комбинација со зачин белешки на карамфил, цимет, ѓумбир и оревче на сува надолу на слатка ванила шеќер.Мирис белешки вклучуваат : цитрус, алкохол, цимет, оревче, карамфил, ѓумбир, ванила Пакет содржи : 3 мини snap барови Приближна тежина : 3 оз ** Поради нашите производи се рачно изработени, боја може да се разликуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди