.

.

New
Denpetec 12pcs Свеќа Правејќи Колекции Tins, Круг Метал Tins Tinplate Свеќа Калапи Калај, Свеќа/Бонбони/Мали Предмети Контејнери Тегли Додатоци (Сребро)

Denpetec 12pcs Свеќа Правејќи Колекции Tins, Круг Метал Tins Tinplate Свеќа Калапи Калај, Свеќа/Бонбони/Мали

DEN 1528.80

Количина на стоки
Достапно

Свеќа Правејќи Колекции Tins : користете да се направи свеќи и други украсни занаети.Што може да направи вашата имагинација да почне DIY.Дома Чување на Мали Објекти Essentials : се користи за складирање на мали предмети во кујната, канцеларија, училница.Празнична Thankgive Одлуки Свеќи Калапи Потребните Материјали Додатоци.Материјал : лесна contruction, направени од tinplate, издржливи.Големина на(приближно) : секоја свеќа одлуки тегла е 5 унци во својство, 65*45 mm/2.56*1.77 инчен(кол*висина).Свеќа тегла е повеќе погодна за влез на ниво свеќа одлуки, лесен за носење и употреба.Флексибилност : се Користи за свеќа одлуки, партијата услуги, Продавница за подароци, зачини и билки, balms и гелови, geocaching, занаети, патување, сместување и повеќе.Совршен Искуство : 100% Задоволителна Услуга : Ние обезбедуваме 7*24 часа услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Правење на вашиот живот полесно и повеќе пријатно е она што ние се по. 12pcs Свеќа Правејќи Колекции Tins, Круг Метал Tins Tinplate Свеќа Калапи Калај, Свеќа/Бонбони/Мали предмети Контејнери Тегли Accessories Description : ★ 100% сосема нов и висок квалитет, направени во Кина★ Свеќа одлуки : ја користите за да остварите свеќи и други украсни занаети. ★ Сестраност : се користи за свеќа одлуки, партијата услуги, Продавница за подароци, зачини и билки, balms и гелови, geocaching, занаети, патување, сместување и повеќе.★ Преносни : мини големина, лесен за носење и употреба.★ Складирање : се користи за складирање на мали предмети во кујната, канцеларија, училница, и повеќе.Спецификација : Материјал : tinplate Color : сребро, black Size(приближно) : 65*45 mm/2.56*1.77 инчен(кол*висина)Пакет : 12 компјутери x Круг Метал Свеќа КалајСовршен Искуство : живот додаток го прави совршен дневноквалитетни продавници за клиентите искуство.

Карактеристики на понудата

Material:
tinplate
Color:
silver, black
Size(approx):
65*45 mm/2.56*1.77 inch(dia*height)
Package:
12 pcs x Round Metal Candle Tin :
:
Perfect Experience
High-quality stores for customer experience :
Неодамнешно

Слични понуди