.

.

New
Најлон Велкро Спорт Јамка Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm за Жени Мажи, Еластичен Еластична Плетенка Замена Ремени за iWatch Серија 6 7 5 4 3 2 1 SE

Најлон Велкро Спорт Јамка Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm за Жени Мажи, Еластичен Еластична

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

【Кожата-пријателски Материјал】 Најлон iwatch бендови се направени на премиум двојно-layer ткаат најлон, што е кожата-пријателски, особено лесни, дише, и издржливи.Компатибилен со apple види бендови 40mm за жените е блиску до вашиот зглоб, не исчезнат и тоа нема да ја иритираат вашата кожа, дури и за време на вежбање, на дише најлон материјал не ќе направи да се чувствувате заостанато. 【Ексклузивни Snap Дизајн】 Компатибилен со apple види бендови има единствен лепенка и прилагодливи тока двојна дизајн.Компатибилен за apple види se бендот може да се заклучи од само pasting тоа, прилагодување на рака должина на волја.Компатибилен со apple види бенд 40mm е лесно да се инсталира и да ги отстраните, durably дише, и лесни никогаш не паѓа надвор лесно. 【Модел s не, ова е два компатибилни со apple види 7 бенд и има еден нежен тока оди околу бенд за да се обезбеди види од паѓање или во случај на случајно сте откине бендот.П : Може ли да работат во компатибилен со apple види бендови 40mm за жените?A : да, тоа може да останува сува, без иритација од бендот.П : Дали бојата на најлон iwatch бендови, исто како слика, изгледа одлично?A : да, компатибилен со 40мм apple види бендови за жените е исто како слика.П : која Било препорака за тоа како да се чисти и мие?A : Тоа може да се мијат во машина за перење или со рака, кој е многу удобен и лесен за чистење.П : Компатибилен со apple види серија 6 44mm бенд за жените е една големина одговара на сите?Која е разликата со 38mm и 42mm?A : Не, две големини .Компатибилен со apple види бенд најлон 38mm 40mm 41mm : се вклопува 5.12-7.46 инчен зглоб. 42mm 44mm 45mm : се вклопува 5.6-8.66 инчен зглоб.П : дали Ќе се компатибилни со watch бендови за apple види серија 3 38mm е исчезнат ако се носат долго време?A : да, компатибилен со watch бендови за apple види серија 3 38mm е направен од премиум најлон материјал, кожа-friendly не исчезнат.Компатибилен со apple види 7 бенд 41mm е уникатен подарок за децата, семејството и пријатели за родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадби, Мајки Ден, Татковци Ден, Нова година Ден, или празници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди