.

.

New
КООРДИНАТОР Чувствува Складирање Кошница, Количка за Складирање Кутии Перење Забавува Кошници со Рачки, Складирање Бин Организаторот, за Облека, Списание, Играчки

КООРДИНАТОР Чувствува Складирање Кошница, Количка за Складирање Кутии Перење Забавува Кошници со Рачки, Складирање

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Кошница може да биде укината кога не е во употреба и е лесен за чување.Можете да се движите ткаенина складирање кутија по волја без да се грижиш дека се справи ќе се скрши во средината.ВНИМАНИЕ : За нашите производи се од нови фабрики,па можеби треба малку мирис,но не грижете се, ве молиме отворете го во воздух,по некое време ќе биде добро!ви благодариме . ?Answer : ___________________________ NOTE : 1.КОЛИЧКА & ВИСОК КАПАЦИТЕТ На складирање торба може да биде укината и чуваат без преземањето премногу простор кога не е во употреба. ?УРЕДЕН ПРОСТОР & КОЛИЧКА?Овие складирање кошница, со рачка се погодни за чување на книги, облека, детски производи, играчки, козметика или други дребулии.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА?13. Вистинска боја може да биде малку поинаку од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од осветленоста на екранот на компјутерот или на осветлување нивоа.Тоа нема да емитуваат непријатни мириси како кошеви од други материјали. ?УНИКАТЕН КОЖА РАЧКА?Дршката е направен на СТП кожа и е цврсто фиксирани на двете страни на кошница со 8 заковки. Ве молиме овозможи 0.1" (33cm x 20cm x 23cm).КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ На чувствува складирање кошница е направен од мек чувствува, лесни и издржливи, и безопасни за човечкото тело.На метален прстен на врвот може да го направи тоа не е лесно да се деформира.Тоа може да ви обезбеди со добра простор за складирање.Тоа може да се направи соба чисти и уредно и го направи животот поудобен. ?НАЈДОБАР ИЗБОР?Ако сакате соба да се среди, ве молиме изберете го.УНИКАТЕН КОЖА РАЧКА На дршката е направен од СТП кожа и е цврсто фиксирани на двете страни на кошница со 8 заковки.Можете да ги користите за да ги зачувувате играчки, облека и други дребулии.СПЕЦИФИКАЦИИ на Боја : Светло Сива Материјал : Висок Квалитет Чувствува Големина : 13. ?БЕЗОПАСНИ & ВИСОКА-КВАЛИТЕТ?На чувствува складирање кошница е направен од мек филц, кој е светлина, трајни и безопасни за човечкото тело.Ако сакате практичен подарок за вашите пријатели, ве молиме изберете го.Ако сакате стилски складирање кошница, ве молиме изберете го.ЗДРАВ ШЕВОВИ На чувствува складирање торба е поврзан со силна свила конец, се крои е фирма, и тоа не ќе се отвори или да се скрши лесно.Тоа исто така Може да се користи како перење кошница или чување на кошница.Силни и издржливи, не ќе биде лесно да се оштетат.Цврсти и трајни, не ќе биде лесно да се оштетат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди