.

.

New
White & Црвена Јапонски Самурајски Опеннет Лицето Маска,Перат & Прилагодливи Мода Унисекс Bandana Со 2 Парчиња Филтри

White & Црвена Јапонски Самурајски Опеннет Лицето Маска,Перат & Прилагодливи Мода Унисекс Bandana Со 2 Парчиња

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тока затворање.Материјал Опис:100% Полиестер, Постојат Две Заштитни 5-Слој На Отпадните Филтри.Сценарио Е Применливо : Совршен За Работниците,Велосипедистите, Љубители На Планинарењето, Отворено Спорт, Забава, Фестивали Итн.Удобен За Носење И Повторна Употреба : Прилагодлив Уво Циклуси И М-Во Облик На Нос Клип,Дише И Удобно.И Тоа Е Лесно Да се Чисти.Карактеристики:Перат И Еднократно,Заштита На Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење, Итн.Грижа Инструкции : Измијте Се Со Рака И Со Детергент, А Филтерот Секој Ден, Не Кајгана!. -100% Полиестер Влакна (Полиестер), Дише И Удобно. -Многу Мека, Дише, Вода-Отвратителен, Перат, Ја Тока Може Да Се Прилагоди Во Тесно, И Должината Може Да Се Менуваат По Желба Во Зависност Од Вашите Лицето Контура За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat. -Тоа Е Најдобриот Подарок За Вас И Вашиот Партнер И Пријатели. -Тоа Е Погодна За Возрасни Работа, Велосипедизам, Шопинг И Патување , Е Првиот Избор За Луѓе Секојдневниот Живот. -Мода Печати Дизајн, Ќе Стане Повеќето Блескави Лице Во Толпата. -Се Грижи Инструкции : Измијте Се Со Рака И Со Детергент, А Филтерот Секој Ден, Не Кајгана! -Ако Имате Било Какви Прашања Или Сакате Да Знаете Повеќе, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди