.

.

New
Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Intel Core i5-7260U Ирис Плус Графика 640 Мини Десктоп Компјутер, Windows 10 64 Bit/Linux, DDR4 RAM меморија [ДП/HDMI/2LAN/8USB/Оптички/SD Читач на картички/WiFi] (8GB Ram меморија 240GB S

Fanless Мини КОМПЈУТЕР, Intel Core i5-7260U Ирис Плус Графика 640 Мини Десктоп Компјутер, Windows 10 64 Bit/Linux,

DEN 10343.76

Количина на стоки
Достапно

Големина на 200*170*45mm, 2.Моќ извира покриени од еден ден.74a напојување, со кабелот за напојување,сите користиме голем бренд меморија и ssd/hdd со обезбедување на квалитет.5 Инчен HDD Експанзија : 1 * MSATA3.4 GHz, 4 M Smart Cache, 14 nm Литографија.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.0 , 6 Gb/s+ 1* ngff nvme 2280 М.5 килограми,19v4.2 GHz, Турбо Фреквенција : 3.4/5 Ghz двојна бенд безжична high-speed Wi-Fi, Fanless молчи работи,Алуминиум легура случај.40 GHz) Графика : Intel Ирис Плус Графика 640 Меморија : 2* ПА-DIMMDDR4-2133, макс.5 КИЛОГРАМИ Мерење : 200*170*45mm Функција : 1. -Се користи како HTPC(Home Theater Персонален Компјутер).0+ 1*Оптички+ 1*SD Читач на картички(без SD читач на картички сега)+ Spk+ Микрофон Моќ : DC100-240 V AC/50-60 Hz, DC 19 V/4.74 НА Оперативниот Температура : 0°C~70°C Centigrade (32°F~140°F) Температура на Чување : -20°C~80°C Centigrade (-68°F~176°F) Релативна Влажност : 10%~90% (не-кондензирање) Мини PC Стои : Да Vesa Планината : Факултативна Тежина : 2.b/g/n, Вграден модул со надворешни антени за зголемување на сигнал Bluetooth : Опционални (Default без оваа функција, ве молам, не треба да ни остави порака на ред, ви благодарам) Аудио Картички : 6-канален звук со ALC892 чип Оперативен Систем Систем : Windows 10 Или Linux Мрежна Картичка : RTL8168/8111/8112 PCI-E 10/100/1000 Gigabit Ethernet NIC I/O : 2*LAN+ ДП+ HDMI+ 4*USB 3.Поврзете hd телевизор со HDMI кабел, уживајте во образованието на интернет и да игра на интернет филмови или игри -се Користи како Персонален Компјутер, висока конфигурација и брзо расте, нула бучава.Број на модел : Partaker B13 ПРОЦЕСОР : Intel Core i5-7260 U Процесор (4 M Кеш, до 3.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди