.

.

New
mDesign Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Чување на Организаторот за Деца/Деца Соба, Расадник, Playroom, Спална соба - Chevron цик-цак Print - Организирање на Кантите во 2 Димензии

mDesign Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Чување на Организаторот за Деца/Деца Соба, Расадник, Playroom, Спална

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА - 3 ПАРЧИЊА : Продавница и организира бебе облека, onesies, чорапи, чевли, капи, постелнина, ќебиња, пешкири, примање ќебиња, пелени, пелена осип креми, брише, лосиони, прав, миро, медицина, медицински потрошен материјал, pacifiers за коса, четки, чешли, чешлање додатоци, мали играчки и повеќе; Вклучува 3 кутии во 2 големини, сите се 4 инчи висок; Сите кутии се расклопна и се свитка надолу стан на лесен, компактен складирање кога не е во употреба; Пакување од 3. СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Погодно организација во фиоки, полици, плакари, кабинети и dressers; Овие мека складирање организаторите се задржи плакарот и расадник соба нередот под контрола со зачувување на сите ваши малку еден е најважен; Употреба заедно за да се создаде големи организациски поставена или посебни ставки за да одговара на вашиот простор и потреби; Одлични за деца, tweens и возрасни лица; ги Користите за да се организира долна облека, чорапи, camis, накит, марами, ленти, врски и други додатоци.ФУНКЦИОНАЛНИ да ги Користите овие каде што сакате да додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Одлични за плакари, салон фиоки, лен плакари, менување на табели, салон, блузи и повеќе; Совршен за куќи, станови, апартмани, condos, колеџ dorm соби, RVs, и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Засилен страни keep items безбедна и кантите го задржи својот облик; Овие чување на кутии пати стан, кога не е во употреба за лесен и компактен складирање; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој Квадратен Организатор Мерки : 5.75" x 5.75" x 4.25" висока; Правоаголна Организатор Мерки : 11.25" x 6" x 4.25" висока.Овие Ткаенина Фиока Организатор Коцки од m Design се совршено решение за освојување преполни градинки, спални соби и плакари.Тие создаваат изменуваат, координирани складирање така може да ги задржи сите на вашето бебе е секојдневно essentials на дофат на вашите прсти - совршени за било дома декор.Отворени блузи направи содржината лесно видливи и достапни дури и кога ќе имате полни раце.Ги користите за да се организира плакарот, менување на маса, салон врвот, фиоки и која било област потреба од малку организација!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди