.

.

New
КООРДИНАТОР на Отворено КОЧАН Кампување Светло за Итни случаи Кампување Сончевата Светлина Шатор Светлина Батерија Светло Преносни Светлината LED Коњ Фенер

КООРДИНАТОР на Отворено КОЧАН Кампување Светло за Итни случаи Кампување Сончевата Светлина Шатор Светлина Батерија

DEN 1922.40

Количина на стоки
Достапно

1 Сјајот светло големина : ширината на дното 125mm*висина 170mm, полнење метод : УБС директни полнење/aux, трчање време 12Ч, материјал : ABS, функција : кука може да се користат како мобилен напојување, полнење метод aux + USB брзо полнење, водоотпорен живот. 2 Три вида на извори на светлина, без stroboscopic светлина, поголеми светодиодни област, и со фенерче на страна, која може да се користи за одење и возење во текот на ноќта.Високо-квалитетни LED фитил и PC абажур, тесно поврзани, влага доказ и прашина-доказ, не се плаши од влажна и правливи простори, надворешниот прстен светла и внатрешниот прстен LED светла, едно-копче switch.Се прилагодат на различни сценарија. 3 High-светлината SMD LED фитили светла.Вие не треба да се грижите за моќ недостатоци на отворено.Висока ефикасност соларни панели може да се полни додека има светлина.Значи, вие не мора да се грижите за ноќта кога сте надвор, тоа ќе го осветлуваат вас.Околината, исто така, ќе се направи вашиот шатор изгледа топол и светол. 4 секогаш може да го користи кога ќе патува со семејството и пријателите или на нога.Тоа е мали, лесни и лесно да ги носите.Ранци и автомобил водови се исто така потребни во секое време.Имајќи го тоа во текот на ноќта ќе направи да се чувствуваат комотно. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Извор на светлина тип : LEDPower набавка : соларен charging V : 5 VW : 10 WSwitch тип : push button Item : Соларен преносни lamp Specification : и 17,5 см*12.5 cm*4.4 cm Color : црна+бела, црна+жолта, црна+зелена.

Карактеристики на понудата

17.5cm*12.5cm*4.4cm :
Color:
black+white, black+yellow, black+green
Неодамнешно

Слични понуди