.

.

New
Erfo Три-Начин Atomizing Млазницата, 50 Пакет Проток Прилагодливи за Наводнување Млазницата, Интегрирани Микро Спреј Господин Глави Atomizing Sprinkler за Градина, Стаклена градин

Erfo Три-Начин Atomizing Млазницата, 50 Пакет Проток Прилагодливи за Наводнување Млазницата, Интегрирани Микро

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

【Спецификација】 Работен притисок : 147-294kpa, Проток : 10-11 L/H, Спреј радиус : 0.9-1.0 m.Материјали : пластика, Количина : 50 Компјутери. 【Надгради Дизајн】Три-Начин Atomizing Млазницата е integrally формирана, нема потреба да собрание рачно, и тоа е полесно да се користи. 【Целокупната Моделирани】На прилагодливи misting drippers се integrally за вбризгување на пластични, со посилен притисок отпор.Тоа е повеќе практична, нема истекување на вода, а има долг животен век. 【Прилагодливи Misting Млазницата】Пресврт да се прилагоди за да се затвори, misting, и прскање, контрола спреј притисок и дијаметар.На atomizing sprinkler усвојува вител поставка, која има добар atomization ефект и не е лесно да се биде блокиран. 【Широко Апликација】Главно се користи за ладење, наводнување и наводнување систем, како што се земјоделството, тревниците, градините, патио, оранжерии, трева, фарми, растенија, балкон итн.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна + Портокал Количина : 50 Компјутери Работен притисок : 147-294kpa Спреј радиус : 0.9-1.0 m.Проток : 10-11 L/H Поврзете : 4/7. (Внатрешен дијаметар 4mm) Големина : 35mm x 38mm/1.38 x 1.5 инчен Пакет се Вклучени : 50 x Три-Начин Atomizing Млазницата Забелешка : ве Молиме забележете дека големината може да биде малку неточни поради прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди