.

.

New
1 5/16 16 N 3 Тема Plug GAGE 1.3125 НЕ ОДИ САМО P. D. = 1.2758 1 5/16-16 Квалитет

1 5/16 16 N 3 Тема Plug GAGE 1.3125 НЕ ОДИ САМО P. D. = 1.2758 1 5/16-16 Квалитет

DEN 717.60

Количина на стоки
Достапно

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 1 5/16 - 16 N - 3 НЕ ОДИ P. D. : 1.2758 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : P D КО.АКО САКАТЕ ДОЛГА ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 11-2-J-2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди