.

.

New
Свиња Мама Унисекс Прилагодливи Возач На Камион Шапка Гроздобер Бејзбол Капа Отворено Станот Бил Капи Црна

Свиња Мама Унисекс Прилагодливи Возач На Камион Шапка Гроздобер Бејзбол Капа Отворено Станот Бил Капи Црна

DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Една Големина Прилагодливи Strapback Одговара На Повеќето Големини.Изработени Од 100% Полиестер Twill Дише Ткаенина, Светлина, Трајни, Wicking И Дише.Дише Претходно Биле Вклучени Ти Ги Ладно, Суво И Удобност, Лесен Дизајн Кој Им Овозможува На Вашата Кожа Да Дише И Ја Заштитува Вашата Глава Против Вишокот На Сонцето.Погоден За Секојдневен, Хип-Хоп, Спорт, Улица Танчерка, Лето Плажа Активности, Костимот Партии, Риболов, Пикник, Трчање, Кампување, Лов Или Било Какви Други Прилики.Најдобар Подарок За Вашиот Љубовник, Семејство, Пријатели И Соработници, Единствена, Смешна, Симпатична, Тренди, Модерен И Експресивен.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака И Се Мијат Помалку Не Притиснете И Се Фаќа, А Не Машина За Перење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди