.

.

New
Навистина Беспрекорна Анти Стареење, Анти Навремено Кавијар Луксузен Крем

Навистина Беспрекорна Анти Стареење, Анти Навремено Кавијар Луксузен Крем

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно

Овој производ ќе се направи да изгледа помлада.Сакам на сите да имаат еден на овој производ за време на празниците.Однесувајте се кон себе на луксузни од еден од најдобрите.Оваа еден-на-вид кавијар, луксузен крем, исто така, има алантоин.Овој производ е составен од есетра кавијар екстракт, растворлив колаген и француски лаванда екстракт, кои го негуваат и цврста кожа.Кавијар е екстракт има одлични бенефиции во зголемување на хидратацијата, намалување на фини линии и брчки.Сепак, алантоин е еден-на-еден вид состојка со многу бенефиции за нашата кожа, оставајќи ги чувство неспокојот, помеки и да се спречи губење на влага.По користење на овој производ за неколку дена, ќе го видите резултатот.Единица брои тип : Fl Мл.Против Стареење, Ноќен Крем, Луксузен Крем, Навремено Крем, Анти Навремено, Се Соочуваат Со Крем.Навистина Беспрекорна : е анти-стареењето/анти-навремено се соочуваат со крем.Оваа фантастична производ помага да се зголеми вашиот еластичноста на кожата и ја прави кожата поцврста и здодевна.Оваа еден-на-вид кавијар, луксузен крем, исто така, има алантоин.Овој производ е составен од есетра кавијар екстракт, растворлив колаген и француски лаванда екстракт, кои го негуваат и цврста кожа.Кавијар е екстракт има одлични бенефиции во зголемување на хидратацијата, намалување на фини линии и брчки.Сепак, алантоин е еден-на-еден вид состојка со многу бенефиции за нашата кожа, оставајќи ги чувство неспокојот, помек, и спречување на губење на влага.По користење на овој производ за неколку дена, ќе го видите резултатот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди